catering, úklid, čištění

Zaměstnání Tisk E-mail

Naše firma preferuje oboustranně výhodnou a dlouhodobou spolupráci s jasně danými pravidly. Jedině profesionální vztahy mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem zaručují vysokou kvalitu služeb, které chceme naším zákazníkům poskytovat. Pokud v níže uvedeném výčtu pozic nenajdete to své, neznamená to, že nemůžeme spolupracovat. Pošlete, prosím, na náš e-mail svůj životopis a vyplněný personální dotazník. My si vás ponecháme v databázi a v případě pracovní příležitosti, která odpovídá vaší představě, vás budeme kontaktovat.

Prohlášení o ochraně osobních údajů: Zasláním osobních údajů uděluje uchazeč firmy SERVIS24 Alena Mikulková se sídlem Mladá Boleslav, 17. listopadu 1285, IČ: 15114562 , souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., Zákona o ochraně osobních údajů. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Veškeré údaje získané od uchazečů, budou užity výhradně pro potřebu firmy a nebudou poskytovány třetím osobám.

 

V současné době hledáme vhodné kandidáty pro tyto pozice:

Úklidový pracovník(ce) domácnosti

Typ pracovního poměru:

Vedlejší pracovní poměr, Hlavní pracovní poměr (při dosažení 160 odpracovaných hodin/měsíc), Dohoda o pracovní činnosti nebo na Živnostenský list

Požadavky:

Diskrétnost, čistý trestní rejstřík, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s prací v domácnostech výhodou.

Náplň práce:

Provádění veškerých úklidových prací nabízených firmou SERVIS24 domácnostem.

Nabízíme:

Zaškolení, výběr místa, času a typu práce, v případě vynikajících výsledků stálý pracovní poměr, zajímavé platové podmínky.

Značka pozice S24-1

 

Úklidový pracovník(ce) úklidové čety

Typ pracovního poměru:

Hlavní pracovní poměr, Živnostenský list Požadavky: Diskrétnost, čistý trestní rejstřík, pečlivost, spolehlivost, zkušenosti s úklidem výhodou.

Náplň práce:

Provádění veškerých úklidových prací nabízených firmou SERVIS24 firemním zákazníkům.

Nabízíme:

Zaškolení, zajímavé platové podmínky. Po zapracování možnost karierního růstu a dalších výhod jako jsou služební telefon, úhrada dopravného či ubytovny a mnoho dalšího.

Značka pozice S24-2